Gamingzone Piła

razer-led

Gamingowe komputery stacjonarne

W mojej ofercie znajdą Państwo nie tylko laptopy, ale i komputery stacjonarne. Dzięki ich gabarytom, łatwiej jest zmodyfikować całą jednostkę. Dlatego przebudowuje je, stosuje, w zależności od płyty głównej, procesory Intel Core i5, i7, podwójne chłodzenie – zawsze nakładając nową pastę. Najważniejszym podzespołem komputera stacjonarnego dla gracza jest procesor i karta graficzna z dużą pamięcią wewnętrzną VRAM GDDR. Możesz być pewien, że na sprzedawanych przeze mnie komputerach zagrasz w wymagające, topowe gry, że zastosowałem markową kartę. Podobnie postępuję z pamięcią RAM, tu również, w zależności od rodzaju płyty głównej, komputer wyposażam w kości pamięci DDR4. Dodatkowo „pecet” otrzymuje szybki i pojemny dysk SSD, kartę dźwiękową i “duży” zasilacz. Dbam o to, aby te wszystkie części były ze sobą kompatybilne.

Może gotowy zestaw?

Jeśli nie czujesz się na siłach, aby samemu złożyć swój wymarzony gamingowy komputer, możesz kupić jeden z polecanych przeze mnie zestawów komputerowych – sprawdź moją ofertę. Ponieważ zwracam szczególną uwagę , aby wyposażyć komputery w markowe podzespoły, w Gamingzone Piła kupisz dobry komputer do gier.

gamingzone-pila-promocja

Markowe podzespoły

Zaopatrując się w jeden z proponowanych przeze mnie zestawów gamingowych, bądź pewien, że zaoszczędzisz czas i pieniądze. Staniesz się właścicielem komputera, z tzw. „górnej półki”. Komputery takie są zaawansowane technologiczne i nadają się do podkręcenia. Sprzęt ten doskonale sprawdzi się również podczas streamowania, dla grafika, lub do edycji filmów video dla youtubera. Tak jak wspomniałem, używam nowsze karty graficzne GEFORCE  z serii GTX, RTX lub AMD Radeon. W gamingowych komputerach stacjonarnych montuje szybki dysk SSD, lub M2 SSD, oraz dysk talerzowy HDD jako magazyn Twoich danych, np. 1 TB, na muzykę-mp3, mp4, zdjęcia, grafikę, filmy, itp.

karta-grafiki-gamingzone-pila

Do domu, do pracy, dla dziecka

Komputer domowy, do pracy, lub dla dziecka to wielozadaniowe centrum multimedialne. Nie każdy jednak komputer potrzebuje tak potężnej mocy obliczeniowej, np. pecet do surfowania po sieci nie musi być wyposażony w super wydajne podzespoły. Komputer, w którym używasz raczej edytora tekstu, lub arkuszy kalkulacyjnych także “demonem prędkości nie musi być, a programiście należy zapewniać bezproblemową pracę w określonych programach – sprzęt nie powinien się “zwieszać”. Jeśli oglądamy głównie filmy komputer musi charakteryzować się sporą wydajnością. Dla ucznia wystarczający będzie sprzęt obsługujący programy edukacyjne, oraz do researchu informacji Natomiast grafikowi potrzebna będzie wydajna karta graficzna, nowoczasny procesor, 16-64 GB pamięci. Taki komputer nie musi być przecież gamingową maszyną. Skorzystaj z mojego doradztwa, zastanów się co chcesz kupić.

gamingzone-pila-facebook

Dodaj komentarz