Gamingzone Piła

razer-led

Gamingowe komputery stacjonarne

W mojej ofercie znajdą Państwo nie tylko laptopy, ale i komputery stacjonarne. Dzięki ich gabarytom, prościej jest wymienić wszelkie układy umieszczone w obudowie, ale i zmodyfikować całą jednostkę. Dlatego przebudowuje ją stosując, w zależności od płyty głównej, procesory i5, i7, podwójne chłodzenie, oczywiście, zawsze nakładam nową pastę. Jednym z najważniejszych podzespołów komputera stacjonarnego jest karta graficzna z dużą pamięcią, a że na sprzedawanym przeze mnie sprzęcie na pewno zagrasz w wymagające, najnowsze gry, możesz być pewien, że zastosowałem markową kartę. Podobnie postępuję z pamięcią RAM, tu również, w zależności od rodzaju płyty głównej, zaopatruje komputer w kości pamięci DDR3 lub DDR4. Dodatkowo stację wyposażam w szybki i pojemny dysk SSD, kartę dźwiękową, no i “duży” zasilacz. Dbam o to, aby te wszystkie części były ze sobą kompatybilne.

Może gotowy zestaw?

Jeśli nie czujesz się na siłach, aby samemu złożyć swój wymarzony zestaw gamingowy, możesz kupić jeden z polecanych przeze mnie gotowych komputerów. Sprawdź specyfikacje – zobacz co sprzedaję. Ponieważ zwracam szczególną uwagę , aby wyposażyć komputery w markowe podzespoły, spokojnie zagrasz, np. w Crisis 3, i kupisz dobry komputer do gier na długie lata.

gamingzone-pila-promocja

Markowe podzespoły

Zaopatrując się w jeden z proponowanych przeze mnie zestawów gamingowych, bądź pewien, że zaoszczędzisz czas i pieniądze. Staniesz się właścicielem komputera, z tzw. najwyższej półki. Komputery takie są zaawansowane technologiczne i nadają się do podkręcenia. Będziesz posiadał komputer z procesorami o  dużej ilości rdzeni i wątków, albo, co, jak wiesz, stanowi teraz absolutne minimum. Sprzęt ten doskonale sprawdzi się również do streamowania, lub edycji filmów video.Tak jak wspomniałem, używam najnowszych kart graficznych GEFORCE  z serii GTX, RTX lub AMD Radeon. W komputerze stacjonarnym montuje szybki dysk SSD, oraz dysk talerzowy HDD jako magazyn Twoich danych, np. 1 TB, na muzykę-mp3, mp4, zdjęcia, grafikę, filmy, itp.

gaming-karta-graficzna

Do domu, do pracy, dla dziecka

Komputer domowy, do pracy, lub dla dziecka jest sprzętem wielozadaniowym. Maszyna do surfowania w sieci nie musi być wyposażona w super wydajne podzespoły. Komputer, w którym używasz raczej edytora tekstu, lub arkuszy kalkulacyjnych także “demonem prędkości nie musi być, a programiście należy zapewniać bezproblemową pracę w określonych programach – sprzęt nie powinien się “zwieszać”. Jeśli oglądamy głównie filmy sprzęt powinien charakteryzować się dużą wydajnością. Grafikowi natomiast potrzebna będzie wydajna karta graficzna 16-64 GB pamięci. Dla ucznia wystarczający będzie sprzęt obsługujący programy edukacyjne, oraz do researchu informacji. Taki komputer nie musi być przecież gamingową maszyną. Skorzystaj z mojego profesjonalnego doradztwa, zastanów się co chcesz kupić.

Na co się zdecydować

Komputery stacjonarne i5, i7, i9, są bardziej wydajne niż laptopy, dają możliwość rozbudowy i podkręcenia czy procesora, czy karty graficznej. Poza tym łatwo możemy wymienić uszkodzony element. Jest jednak zasadniczy “plus ujemny” – zużywają w stosunku do laptopów więcej prądu i nie są mobilne, i komunikacja odbywa się przeważnie poprzez kabel, chociaż sprzęt nowy ma już bluetooth.

komputery-gamingowe

Drogi kliencie, pomimo tego, że specjalizuje się w sprzedaży stacjonarnych komputerów gamingowych, zaopatrzysz się u mnie również w komputer do pracy, zabawy, rozrywki nie wymagający tak zaawansowanych technologicznie podzespołów.

gamingzone-pila-facebook

Dodaj komentarz