Gamingzone Piła

Komputery stacjonarne

komputery gamingoweGamingowe komputery oferowane przeze mnie wyposażam tylko w markowe podzespoły przez co kupujący może być pewien, że sprzęt ten spełnia wysokie wymagania stawiane przez producentów gier. W moim sklepie znajdą Państwo komputery zaopatrzone w procesory z serii Intel Core – i5, i7, i9 jak i AMD – Ryzen 7, wydajne karty graficzne dla graczy, np. GTX, czy RTX, oraz super szybkie dyski SSD. Szczególną uwagę przykładam do prawidłowej konfiguracji i stabilności sprzętu, wgrywam najnowsze sterowniki, aktualizuje zawsze sam system. Dzięki tym komputerom, wejdziesz na wyższy poziom gamingu, gwarantuje Ci to.

Wykorzystuję  obudowy, np. ze szkłem hartowanym z serii Genesis ARGB – wentylatory LED, ceny proponowanych zestawów są proporcjonalne do ich wydajności.

Procesory, dzięki swojej najnowszej architekturze doskonale sprawdzają się zarówno w stacjach gamingowych jak i komputerach do tworzenia zaawansowanej, wymagającej grafiki, czy edycji wideo. Komputery z reguły opieram o markowe płyty główne, jest to zasadnicza ich część, w której umieszczam procesor, np.  Asus Sabertooth, Asus PRO GAMING, MSI PRO GAMING MILITARY CLASS, itp

Karty graficzne jakie stosuje to grafiki z technologią GDDR5, GDDR6, wyposażone w własne wentylatory, zapewniające cichą pracę, nawet jeśli używasz ustawień ultra w grach, albo pracujesz na bardzo wymagających programach. Podobnie jeśli chodzi o pamięci RAM, używam minimum DDR4 o taktowaniu 3600 MHZ, co powoduje bardzo szybkie uruchamianie się systemu i natychmiastowy dostęp do swoich danych, plików, grafik, itd. Zwieńczeniem zamówionego u mnie komputera będzie zaawansowany zasilacz, np. MSI BEQUAIET 700w z certyfikatem od 80 plus BRONZE po PLATINUM. Dlaczego? Bo jest rozwiązaniem przyszłościowym, gdybyście za jakiś czas zdecydowali się wymienić grafikę na nowszą.

Wyświetlanie 1–18 z 51 wyników