Gamingzone Piła

Współpraca

W pojedynkę w gamingu nie wiele zrobię

wspolpraca-firmowa
gamingzone-pila-wspołpraca
wspołpraca-z-gamingzone-pila
wsspolp3
wsspolp
wsspolp2
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Może komputer gamingowy? Zobacz co tam w Gamingzone Piła

Lubię komputerowe granie, pasjonuje mnie e-sport, cieszę się, jak mogę pomóc lokalnej firmie zajmującej się grafiką, obróbką video, początkującym youtuberom, czy inynierom od AUTO/CAD’a. Ofertą swą tak na prawdę kieruje do internautów stawiających pierwsze kroki w e-sporcie, streamingu gier, np.CS:GO lub Call Of Duty, komputerowym graczom, fanom gamingu. Kiedy rozpoczynam nowy projekt złożenia, lub odbudowy starego komputera zawsze, ale to zawsze traktuje go priorytetowo. Służę także doradztwem klientowi, poruszam “niebo i ziemie”, żeby zdobyć niekoniecznie dostępne w danej chwili potrzebne podzespoły. Pewnie znacie ten skecz kabaretu Ani mru mru “Nasz klient, nasz Pan” z tą różnicą, że u mnie nie ma śmichów, chichów, tylko, że tak powiem “nie ma lipy”. Przeważnie zaczynam od rozmowy z klientem do czego ma ma on służyć, jaki budżet, jakie części -mam na myśli markowe podzespoły, czy, tzw. noname’y, itd. Jesteśmy w stałym kontakcie – można powiedzieć “gorącej linii”, omawiamy każdy szczegół od koncepcji, po wykonanie. Jak już mówiłem, do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie, zresztą proszę sprawdzić opinie zadowolonych i tych nie zadowolonych klientów z oferowanych prze Gamingzone Piła komputerów czy laptopów do gier. Więcej na temat tego co robię, w jaki sposób mogę Ci pomóc i co Tobie zaoferuje na stronie o mnie.

diagnoza laptopa
wymiana procesora
płyta glowna gaming

Komputery i laptopy gamingowe dla branży kreatywnej

Aby prowadzić sklep Gamingzone Piła, przeszedłem długą drogę, najpierw człowieka od komputerów w rodzinie, wśród przyjaciół. znajomych, pracy w sklepie internetowym zajmującym się sprzętem IT, aż po tego typu zajęcia w wojsku. Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że chyba znam się na hardwarze, chociaż producenci wciąż zaskakują, wymagają coraz to nowszej , “zaktualizowanej” wiedzy. 12 letnie doświadczenie jednak zobowiązuje. Jak wspomniałem wcześniej Gaming to była i jest moja pasja, ten biznes powstał z miłości do gier, kręci mnie streaming – lubię sobie popatrzeć jak grają zawodowcy. Jak mawia klasyk “w tym świecie pełnym złości” granie, np. w CS-a utrzymuje mnie na powierzchni. Co mnie wyróżnia? To, że chcę współpracować z rodzimymi, lokalnymi firmami, oferowane przeze mnie zestawy komputerowe spokojnie mogą konkurować z tymi z wielkich sklepów, z logo na koszulkach drużyn piłkarskich i e-sportowych. Ten biznes to coś więcej niż tylko sklep z używanymi komputerami i laptopami do gamingu, opieram go na zaufaniu. Dlatego zapraszam do współpracy pilskie firmy graficzne, muzyków, inżynierów. Kto wie, może z przyjaciółmi będę spacerował, m.in. po moście, który “wyszedł” spod ręki, kogoś używającego komputer stacjonarny, bądź laptop od Gamingzone Piła.

szczegoly współpracy
współpraca biznesowa
wspolpraca z firma

Masz firmę? Chcesz współpracować? Interesuje Cię marketing?

Jeśli chcesz, abym przetestował Twój produkt, wystawił recenzję lub opis produktu, zorganizował konkurs w mediach społecznościowych w celach zwiększenia świadomości Twojej marki, podejmij ze mną współpracę partnerską. Korzyści będą obustronne – ze swej strony deklaruje umieszczenie linku zwrotnego, umieszczenie Twojego logo, przez to zwiększysz ruch na stronie, poprawisz wizerunek marki. Jeśli pragniesz cieszyć się dużą rozpoznawalnością i zaufaniem w określonym środowisku zgłoś się do mnie, proponuje Ci współpracę w zakresie:

Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy, do każdej formy kooperacji w sprawie gamingu, czy e-sportu podchodzę indywidualnie. Preferuję odpłatną współpracę, aczkolwiek nie wykluczam możliwości rozliczenia barterowego. Ponieważ jestem w początkowym okresie swojej działalności, chodzi mi raczej o rozliczenia typu wpis za wpis, link za link. Skontaktuj się ze mną mailowo (adres w zakładce kontakt). Jeżeli natomiast chcesz po prostu zadać mi pytanie dotyczące produktów, nie owijał w bawełnę tylko pytaj. Może chciałbyś na łamach tego bloga dać rabat moim klientom? Może tak jak ja jesteś przedsiębiorcą i interesuje Cię co wzajemnie możemy dla siebie zrobić?

E-sportowe zasady

Stare przysłowie pszczół i Jurek Kiler mawiają “w życiu trzeba być twardym, nie miętkim”, ale dobry Wojak Szwejk mawiał “jak masz głowę to i masz rozum”  dlatego postanowiłem wesprzeć młodą osobę obdarowując ją komputerem gamingowym. Mam nadzieję, że niedługo zobaczycie ją na Twitchu. Parafrazując Jurka …bo w życiu trzeba być odpowiedzialnym.

pecet dla gracza
komputer gamingowy