Gamingzone Piła

e-sport-gamingzone

Zainwestuj w e-sport

Może w swojej ofercie Gamingzone Piła nie posiada zestawów dla gracza w cenie 18000 tysi, jednak przy pomocy takich komputerów jak, np. MSI z procesorem i5, i7, z grafiką AMD Radeon płynnie podejmiesz rozgrywkę w CALL OF DUTY, albo zaczniesz stawiać pierwsze kroki w e-sporcie, z pazurem, pasją i zaangażowaniem. Gwarantuje Ci to.

Zanim stać Cię będzie na maszynę do grania za 14000 zł zacznij grać na sprawdzonym gamingowym sprzęcie ode mnie, dzięki któremu poćwiczysz koordynację ruchową, wzrokową, czy jak w szachach, sprawdzisz swój refleks i szybkość reakcji, zresztą wspominałem już o tym. Bądź pewien, że te komputery i laptopy do gier charakteryzuje optymalne chłodzenie i zasilanie, a oczywistą oczywistością są w nich markowe i wydajne podzespoły. W ofercie Gamingzone Piła znajdziesz stacjonarne komputery MSI, najczęściej stosowane w e-sporcie.

msi-do-gier

Wybierz to co niezawodne

Przeważnie wyposażone są w procesory i5, lub i7, które z całą tą potężną “fizyką”i “matematyką” doskonale sobie radzą, np. obliczają ilość klatek na sekundę, ale i generują dźwięk. Natomiast karty graficzne odpowiedzialne są, m.in. za renderowanie postaci 3D, np. w wariancie z Geforce GTX 1060, albo droższym 1660. Nikt mi za reklamowanie procesorów Intela nie płaci, powiem więc krótko i na temat: nowe Ryzeny radzą sobie w grach wcale nie gorzej, np. przy Counter Strike’u spokojnie ustawicie 110 fps, no i podczas streamingu żadnych bugów-lagów, przynajmniej u mnie, nie zanotowałem. Ale firma MSI preferuje Intela. Takie stacjonarne komputery gamingowe znajdziecie w mojej ofercie, np. 8- rdzeniowe x 4,0 GHZ i nie sprzedaje je z 300% narzutem jak w firmie K.., M.., czy X.. Jeśli interesuje Cię e-sport, zajrzyj do mojego sklepu. Może zaopatrzysz się w pc MSI dla gracza.

E-sport to rozrywka i źródło dochodu

Skoro powstają szkoły średnie o profilu informatyk-e-sport, nad którymi swój patronat objęła firma MSI, to już pora zainwestować w komp do gier. Załóż konto na Twitchu, zacznij także streamować, albo oglądaj e-sportowe turnieje League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, czy inne i podglądaj najlepszych. Zresztą, w Pile odbywają się cykliczne zawody lanowe w ZSP1, turniej organizowany przez uczniów i nauczycieli Esport Mechan Lan. Gry, przynajmniej na tym podstawowym poziomie na pewno opanujesz, zresztą, tak też są zrobione (bo liczy się zysk) i ćwicz i jeszcze raz ćwicz. Poza tym, do sprawdzenia swoich umiejętności są liczne grupy Facebookowe, nie wspominając już o teamach “podwórkowych” rywalizujących między sobą w Counter Strike Global Offensive, lub LOL. Kto wie, może i Ty będziesz jak “Pasha”, “TaZem”, “NEO”, albo streamując ulubioną grę zarobisz 10 tyś. dolarów. Może się powtarzam, jeśli jednak masz wyrozumiałych rodziców inwestuj w e-sport.

cs:go

gamingzone-pila-facebook

Dodaj komentarz