Gamingzone Piła

GAMINGOWY-KOMPUTER-

Jak z laptopa zrobić gamingowy komputer stacjonarny

Główną zaletą laptopa jest jego mobilność, rozmiar, oszczędność energii, itd. Choć stworzone zostały raczej do pracy, z powodzeniem można je podpiąć do komputera stacjonarnego i cieszyć się z większego ekranu, np.24 cale w grach, o wiele dokładniejszych klawiatur mechanicznych, czy gamingowych myszy. Przy pomocy przejściówki Adaptera USB-C Thunderbolt 3 USB HDMI – znacznie poprawimy sobie jakość grania w ulubione tytuły. Na jednym ekranie możemy więc grać, natomiast na drugim pracować na jakimś zaawansowanym oprogramowaniu.

  1. Stwórz wymarzone stanowisko gamingowe
  2. Przekształć biznesowego laptopa w gamingowego potwora
  3. Połączenie gamingowych komputerów i laptopów

Stwórz wymarzone stanowisko gamingowe

Laptopy z Gamingzone Piła są wyposażone w taki port, do którego możemy podłączyć stację dokującą, zresztą monitory Samsung z przekątną 24 cale, posiadają wbudowane złącze USB-C. Jeśli nie dysponujemy określonym budżetem, możemy skorzystać z huba USB, gdzie zyskamy dodatkowe porty USB, ale i przełączymy starsze złącze do nowego gniazda typu C. Poza tym, przy pomocy takiej stacji, stworzysz wymarzone stanowisko gamingowe, a do stacji dokującej podłączysz zarówno kilka monitorów, jak i inne urządzenia peryferyjne.

GAMINGOWY-KOMPUTER-DO-GIER

Przekształć biznesowego laptopa w gamingowego potwora

Rozdzielczość na ekranie komputera stacjonarnego i częstotliwość odświeżania, a także ostrość, sprawiają, że efekty w grach są lepiej widoczne niż na laptopie.Te obecnie produkowane wyposażone są w bardzo dokładne touchpady i klawiatury, ale żeby uzyskać pełną satysfakcję podczas grania, dobrze jest się zaopatrzyć w osobne urządzenia. W grach ważne są myszy gamingowe, które sprzedaje w zestawie z laptopem, np. Genesis Krypton, czy klawiaturą gamingową z podświetleniem LED z czułymi klawiszami, taką głośnością klawiszy jaka Tobie pasuje, no i jest to, przede wszystkim, pełnowymiarowa klawiatura, nie muszę więc tłumaczyć co to oznacza w grach. Tocząc rozgrywki online nie zawsze dobrze działa połączenie bezprzewodowe, skorzystajmy zatem ze stabilnego połączenia ethernetowego jakie zapewnia komputer stacjonarny. Zdarza się także, że laptop nie posiada wystarczającej ilości portów USB, wtedy taki Thunderbolt będzie zbawienny, pomoże też utrzymać porządek w przewodach. Gamingzone Piła oferuje zestaw, m.in. z podkładką pod mysz w formie huba zamieniającego jeden port USB w 5 portów, trzeba jednak wiedzieć, że porty te są dużo dużo wolniejsze niż łącze Thenderbold 3. Inną kwestią jest sprawa dźwięku, przy pomocy Thunderbolta zamiast dźwięku z małych, wbudowanych w laptopa głośników można posłużyć się kolumnami z pc, aby uzyskać efekty dźwiękowe rodem z kina. Mając laptopa niekoniecznie takiego nowoczesnego osiągnąć można co najmniej takie parametry jak, np.1366 x 768 pikseli Full HD przy mniej więcej 120 fps (to już na prawdę taka podstawa podstaw). Mój sklep wychodzi naprzeciw tym wszystkim, którzy chcieliby kupić laptopa do gier lub komputer stacjonarny dla gracza, ale nie mają wystarczająco dużo “monet” Jak wiadomo, w grach fundamentalną sprawą są urządzenia peryferyjne. Kupując u mnie jednostkę centralną otrzymujecie już monitor o wysokiej rozdzielczości i odświeżaniu, mechaniczną klawiaturę, mysz gamingową, oraz słuchawki .

POŁĄCZONE-GAMINGOWE-KOMPUTERY

Połączenie gamingowych komputerów i laptopów

Jeśli dodatkowo popracujesz nad organizacją swojego gamingowego stanowiska, dorzucisz szałowe oświetlenie, obrazy, plakaty podkreślające Twoje zainteresowania, osobowość, zaopatrzysz się w gamingowy fotel, odlotowe kolumny to może nawet zapamięta Cię jakiś skaut z teamu e-sportowego pokroju, np. Pompa Team, albo Dr. Papper Team. Twoje szanse zdecydowanie wzrosną, jeśli spotka Cię też na Twitchu, podczas streamowania ulubionej gry, np. CS:GO. A jak jeszcze będą szły za tym sukcesy? Będzie widział, że rozumiesz grę? Że masz niesamowity refleks? To ulala. Na razie ćwicz, niebawem MECHAN LAN 2021. Posiadanie takiej przejściówki, takich urządzeń, pozwoli Tobie wykorzystywać laptopa zarówno mobilnie, w celach stricte biznesowych, a jednocześnie, gdy podłączysz laptopa do komputera stacjonarnego, stworzysz sobie stanowisko gamingowe, po prostu zagrasz w najnowsze tytuły bez żądnych kompromisów.Tym samym ogłaszam konkurs zamieszczenia zdjęć na Fanpage’u Gamingzone Piła Waszych gamingowych stanowisk. Do wygrania zniżki na oferowany przeze mnie gamingowy komputer stacjonarny lub laptop.

GAMINGOWY-KOMPUTER-DO-STREAMOWANIA

Dodaj komentarz